Заспивалки

Издавач: Едука Мак | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Заспивалки | Бр. на страни: 24 | Димензии: 22х22 | Корица: /

Книга со музичко ЦД - со приспивни приказни и песнички. Наменета е за децата од 0 до 6 год. возраст.  Прво од ваков вид во републикава.  Освен приказните и текстовите на песничките, книгата содржи и нотни записи, како и соодветни илустрации.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 257 ден

0 на залиха

Спореди
Продавач Едука Мак

Report an abuse for product Заспивалки

Категорија:
ИСБН: 978-608-4737-24-7

Questions and Answers

You are not logged in