Затоа што те љубам

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Затоа што те љубам | Бр. на страни: 280 | Димензии: 100x200 | Корица: мека

Трогателна човечка приказна во која се обединети трите најважни елементи во животот на секој човек: Љубовта на родителите кон децата, што би направиле за некого што го сакаме и неизбежното прашањето за смртта? Волшебна љубовна приказна која ве вовлекува во мистеријата и ве држи во неизвесност се до самиот крај, кој нема така лесно да го заборавите.
Рангирано 4.92 од 5 според 25 рејтинзите на корисниците
(25 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Затоа што те љубам

Категорија:
ИСБН: 978KK00324

25 оценки за Затоа што те љубам

 1. Rated 5 out of 5

  Marija Stojcevska (верификуван корисник)

  Odlicna kniga!

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Dragana Sileska (верификуван корисник)

  Knigata e prekrasna !!! Koj uziva vo stilot na pisuvanje na Miso nema da pogresi dokolku se odluci za ovaa kniga !

 4. Rated 5 out of 5

  emilija spasovska (верификуван корисник)

  ја прочитав во еден здив… до последната страна останувате сојузник на мисо

 5. Rated 5 out of 5

  Aneta Parmacka Minincic (верификуван корисник)

  Prekrasna kniga, normalno posle ovaa sleduvase citanje na site ostanati od nizata…

 6. Rated 5 out of 5

  Elica Angelovska (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  sneze gorgievska (верификуван корисник)

  Knigata e mnogu ubava nemam zborovi….

 10. Rated 5 out of 5

  Andriana Gruevska Popovska (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Ристо Туранов (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Данче Пејиц (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  ивана илова (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 17. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 18. Rated 5 out of 5

  Zhaneta Mancheva (верификуван корисник)

 19. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Predobra! Gijom Miso mi e omilen avtor 🙂

 20. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 21. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 22. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Многу работи во животот не мора да ни случат за да ги осознаеме.Гијом Мисо е налитичар на животот.Сигминд Фројд,Достоевски на новото време.

 23. Rated 5 out of 5

  Monika Igevska Rizova (верификуван корисник)

 24. Rated 5 out of 5

  Monika Igevska Rizova (верификуван корисник)

  Прекрасна книга за моќта на љубовта. Љубовта од секаков вид… помеѓу родител и дете, романтична љубов, љубов помеѓу пријатели. Напишана на мошне интересен начин кој те тера да ги вртиш станиците но сепак да читаш со внимание а не само да листиш страници. Гијом има многу нежен стил на пишување, романтичен иако со студена нота, поради чистите и глатки реченици. Ја препорачувам на сите кои се во потрага по нешто необично и убаво, трогателно…

 25. Rated 3 out of 5

  Tatiana Hildebrant

  The WORLD’s MOST POWERFUL LINK BUILDING SOFTWARE
  Money Robot Submitter is the most powerful SEO automation tool designed to publishing your content and backlinks to thousands of websites.

  Why our software is the World’s most powerful link building software ?
  Our Software supports UNLIMITED website platforms. You can submit your backlinks/content to following main platforms with support built right in:
  • Web 2.0 Blogs
  • Social Network Posts
  • Social Bookmarking
  • Web Directories
  • Wiki Articles
  • Press Release
  • Article Directories
  • Web 2.0 Profiles
  • Forum Profiles
  • RSS

  Read More ==> https://www.moneyrobot.com/Axyy

  ===============================================
  – IF YOU DO NOT WANT TO RECEIVE THIS MESSAGE !!
  – SEND EMAIL WITH YOUR SITE THAT YOU DO NOT WANT TO BE CONTACTED
  ==> unsubscribe_your_site@mail.com <==
  ===============================================

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in