Zbirka rešenih zadataka iz proizvodnje, prenosa i upotrebe električne energije

Автор: Štarklj, Jovan
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 232 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1219 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Zbirka rešenih zadataka iz proizvodnje, prenosa i upotrebe električne energije

Категорија:
ИСБН: 86-7466-147-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Zbirka rešenih zadataka iz proizvodnje, prenosa i upotrebe električne energije”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in