Збороигри 2

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 32 | Димензии: 20х20 | Корица: мека

Книгата е наменета за деца од 1 до 9 години.
Содржи триесетина песнички брзозборки поделени во 4 циклуса: „Мали игри“, „Азбучни игри“, „Откачени игри“ и „Народни игри“.
Помалечките може да уживаат во пригодните илустрации од Јулијана Величковска, додека родителите или баба/дедо им читаат. :)
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 190 ден

27 на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Збороигри 2

Категорија:
ИСБН: 9786084641728

3 оценки за Збороигри 2

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Емилија Гиноска (верификуван корисник)

  3. Rated 5 out of 5

    Емилија Гиноска (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in