Зборовите на безгласната девојка

Издавач: Јанева Ивана | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Зборовите на безгласната девојка | Бр. на страни: 196 | Димензии: 21 | Корица: /

Моќни мемоари кои кријат загатни тајни во корелација на прости броеви: осаменост, љубов, интрига, надополнето со мудрост. Емотивна сложувалка која множи воздишки, краде насмевки и ја гали душата. Книга не само за девојки, туку за херои. Невообичаено реални четива.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Зборовите на безгласната девојка

Категорија:
ИСБН: 978-608-66527-2-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Зборовите на безгласната девојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in