Земјата низ времето

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: Земјата низ времето | Бр. на страни: 59 | Димензии: 14 x 18 | Корица: /

Во неа ќе најдете податоци за сите важни пресвртници во историјата на нашата планета; од нејзиното создавање па се до летањето во вселената.

Цена: 290 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Земјата низ времето

Категорија:
ИСБН: 9789989272110

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Земјата низ времето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in