Жената на временскиот патник

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Жената на временскиот патник | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Несекојдневна љубовна приказна која следи едно невообичаено патување низ, меѓу и преку времето. Дали временското патување може да се смета за вредно искуство, или пак е подобро да се живее без ронка предвидување за утре...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 554 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Жената на временскиот патник

Категорија:
ИСБН: 989PD3927600742

1 оценка за Жената на временскиот патник

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in