Жива меѓу мртвите

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Жива меѓу мртвите | Бр. на страни: 152 | Димензии: 21 | Корица: /

„Некаде на почетокот помеѓу љубовта и запознавањето се губи главата. Некаде на средината помеѓу недовербата и брзоплетоста се губат шансите. Некаде на крајот на љубовта и оддалечувањето се добива храброста. Некаде помеѓу храброста и новиот почеток оживуваш ТИ“
Рангирано 4.2 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(5 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Жива меѓу мртвите

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0479-3

5 оценки за Жива меѓу мртвите

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Definitivno najubava od site knigi koi sum gi procitala do sega ❤❤

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Kako da se naraca?

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Почитувани,На следниот линк детално, во чекори е прикажана постапката како се прави нарачка http://www.kupikniga.mk/HelpOrders.aspx. Следете ги чекорите и направете нарачка. Доколку Ви е полесно пишете ни на info@kupikniga.mk адреса за достава и телефон за контакт и ќе Ви пратиме слика од уплатница со потребните податоци за уплата, како што Ви е позгодно.Ако имате дополнителни прашања или Ви треба помош, слободно контактирајте не.

 5. Rated 1 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Uzas e, napisana od avtor koj ocigledno svoite seksualni frustracii gi nalaga na drugite. Gubenje na vreme..

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in