ЖИВОТ ВО КУТИЈА

Издавач: Томислав Кежаровски | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: ЖИВОТ ВО КУТИЈА | Бр. на страни: 300 | Димензии: 21 | Корица: /

„Целта е таму некаде далеку, ама може да стасаме ако одиме кон неа по добро исцртани патеки. Мора да сме едни до други. Нема вакви и онакви, нема наши и ваши...

Неправдата постои откако е создаден светот. Тешко се победува, но тоа не значи дека треба да е откажеме од потрагата по правдата, или, уште пострашно, да ги затвориме очите и да бидеме неми надбљудувачи.

Само, треба да го направите првиот чекор, секој нареден е полесен...“

Томислав Кежаровски - Кежо

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product ЖИВОТ ВО КУТИЈА

Категорија:
ИСБН: 978-608-66127-0-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ЖИВОТ ВО КУТИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in