Златниот часовник што го запре времето

Издавач: Константин Дораковски | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Златниот часовник што го запре времето : роман за спокојството и неспокојството на градот, за немирните времиња, за прекуокеанските хоризонти, за времето кое застанало во спомените | Бр. на страни: 337 | Димензии: 20 | Корица: мека

Возбудлив роман за спокојството и неспокојството на градот, за немирните времиња, за прекуокеанските хоризонти, за времето кое застанало во спомени.

Цена: 100 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Златниот часовник што го запре времето

Категорија:
ИСБН: 978-608-66294-0-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Златниот часовник што го запре времето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in