Златното фенерче на летото

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Златното фенерче на летото | Бр. на страни: 68 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Изданието „Златното фенерче на летото“ е литература за деца напишано од Рајко Јовчевски.
Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 120 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Златното фенерче на летото

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100148

1 оценка за Златното фенерче на летото

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Super kniga

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in