Ѕвездена прашина

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Ѕвездена прашина | Бр. на страни: 206 | Димензии: 0x0 | Корица: тврда

„Ѕвездена прашина" е приказна која не води во мистичната земја Стормхолд, каде што ѕвездите шетаат, бродовите летаат, а магијата е вистинска. Ѕвездена прашина е бајка за возрасни со елементи на романса, хорор и комедија. Книгата е наменета за сите возрасти.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 190 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ѕвездена прашина

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-668-4

Questions and Answers

You are not logged in